Amikset

nyt niitä on sitten paljon Bemareita liikenteessä aamusta iltaan. Saa nähdä tulevan viikonlopun kolaritilastot.
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuin kateellisia trolleja... Vai mitä?

Äänestä
  • pahempi, bemuamis vai trolli.

    Äänestä

  • kumpi on kirjoitti:

    pahempi, bemuamis vai trolli.

    tojoamis ja trolli?

    Äänestä

kaupungilla Bemareista, nyt niissä näkyy olevan joku kattospoileri vai mikä gangsterilippa väärässdä päässä autoa liekään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppuu kirjoitti:

nyt niitä on sitten paljon Bemareita liikenteessä aamusta iltaan. Saa nähdä tulevan viikonlopun kolaritilastot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu