Apua helteeseen

Mikä on oma keinosi hellepäivinä viileänä pysymiseen? Itse kärsin helteistä kauheasti, ja vaikka pyyhin itseäni kylmään veteen kastellulla pyyhkeellä olo on todella epämukava.

Sisällä on onneksi ilmastointilaite, mutta töissä ei ole joten siellä tunnen olevani pätsissä.
3104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laita se ilmastointilaite paijan alle.. eli uunopaita päälle!

Äänestä
  • eskarissa?

    Äänestä

Mie meen aina helteellä hakkaamaan halkoja ja harrastamaan estotonta seksiä. Auttaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9096196 kirjoitti:

Mikä on oma keinosi hellepäivinä viileänä pysymiseen? Itse kärsin helteistä kauheasti, ja vaikka pyyhin itseäni kylmään veteen kastellulla pyyhkeellä olo on todella epämukava.

Sisällä on onneksi ilmastointilaite, mutta töissä ei ole joten siellä tunnen olevani pätsissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu