ei muuten

tippaakaan et oon niin huono kirjottaa :D
4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

miksi olet hyvä kirjoittamaan täällä, mutta oikean elämän viesteissä et.

Äänestä

hävetä, missä on hyvä :D ...vai voiko? Itseasiassa joo, kyllä voi olla sellainen tilanne, että sen yrittää piilottaa ja niin hyvin, että jopa itseltään. :/

Äänestä
  • ei mua oikeesti haittaa jos on vähä tämmönen yksinkertanen urpo :D

    Ja mitä oikean elämän viesteihin tulee hän ei tunne minua...

    Äänestä

  • LAAVANLEHTI kirjoitti:

    ei mua oikeesti haittaa jos on vähä tämmönen yksinkertanen urpo :D

    Ja mitä oikean elämän viesteihin tulee hän ei tunne minua...

    tosielämän viesteistä. Kyllä mulle voisi kertoa totuudenkin, oli se mikä tahansa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hävetä kirjoitti:

tippaakaan et oon niin huono kirjottaa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu