..ja tukevasti sittenkin. Kukaisilla olin Hulabaluu -juhlissa. Nimittäin eilen ehtooste, nyt Edväisellä dokaamassa. See you later!
Kännissä
Lounli-Raideri..
3182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
..se voi olla myös vapauttava kokemus niinkuin se tässä tapauksessa on. Vapautukaa ihmiset, iloa naamaan!
tule ihan tavaksi. Olen samaa mieltä, että joskus tarvitsee oikein reilut juomiset tilanteen nollaukseen.
Murhemielin saattelin läheisen syksyllä 2007 liian runsaan alkoholinkäytön edesauttamaan hautaan. Ei ollut mukava seurata hyvän ystävän tuskaisaa loppuaikaa ja taistelua loppuun saakka kuningas alkoholia vastaan.
Kesällä on kiva ottaa terassilla rennosti oluset tai parit siiderit, näyttävät kanssakulkijatkin paljon kauniimmilta ja maailma sopuisammalta,pahaksi tavaksi en sitä enää päästä, en halua itse läheisilleni samaa murhetta tuottaa kuin ystäväni. Muistakaa siis kohtuus!
näyttää -O- eli nollalta eli kun on täynnä ykköstä.. -I-