Kotkalaisravintolan johtohenkilöille

http://www.kymensanomat.fi/Online/2009/06/01/Kotkassa toimineen ravintolan johtohenkil%F6t ehdolliseen vankeuteen/200937176490/4

Mistähän ravitsemusliikkeestä mahtaa olla kyse?
3285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se ola mina, mina teki kepap ja mina ei maksa vero ollenka. Nyt mina mene vankila ja teke siela kepap!

Äänestä

Ei puhuta koskaan asioiden oikeilla nimillä.

Äänestä

Miksei tullut kuin ehdollista? Jätkät vetää välistä satoja tuhansia ja saavat näennäistuomion!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vankeutta kirjoitti:

http://www.kymensanomat.fi/Online/2009/06/01/Kotkassa toimineen ravintolan johtohenkil%F6t ehdolliseen vankeuteen/200937176490/4

Mistähän ravitsemusliikkeestä mahtaa olla kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu