JARIN

NERONLEIMAUKSEN

VUOKSI HYVÄNTEKEVÄISYYTEEN MENEE LYHENTÄMÄTTÖMÄNÄ 1570 EUROA!!!!!!!!!!!! HYVÄN HINNAN JARI SAI HYVÄÄN TARKOITUKSEEN MYYMÄLLÄ MUOTILUOMUKSENSA HUUTONETISSÄ. HIENOA JARI!!!!!!!!!!!!!
KUN TIETO LEVIÄÄ MAAILMALLE, EHKÄPÄ SAAMME NAUTTIA ENSI VUONNA MUODIKKAASTA RUUTUKUOSISTA MYÖS MUIDEN TOIMESTA.

18

800

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • caps lock

      voisi olla, että älä huuda. Laita ne caps lockit pois päältä, niin voisi olla helpommin luettavaa tekstiä.

      • unohtui

        että tällä palstalla pitääkin hieman yksinkertaistaa asioita. Ensi kerralla pitää varmaan laittaa tavuviivat, jotta sinäkin pystyt lukemaan.
        Caps lock oli I H A N T A R K O I T U K S E L L A P Ä Ä L L Ä, JOT-TA JO-KAI-NEN VAR-MAS-TI HUO-MAA TÄR-KE-ÄN UU-TI-SEN!!!!!!!!!!!!!!!
        Sille ei valitettavasti voi mitään, jos olet herännyt väärällä jalalla tänä aamuna. Ei myöskään sille, jos olet luonteeltasi pessimisti ja elämänasenteesi on ikuisesti negatiivinen. Vai olitko kenties yksi niistä, jotka Jarin merkkipaitaa arvostelivat. Nyt vain sattui käymään niin, että Jari osasi kääntää jutun positiiviseksi. Niele tappiosi!


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      79
      1897
    2. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      36
      1221
    3. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      964
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      200
      879
    5. 89
      739
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      68
      716
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      674
    8. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      67
      637
    9. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      618
    10. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      35
      581
    11. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      64
      574
    12. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      548
    13. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    14. 36
      514
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      467
    16. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      442
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      29
      409
    20. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      12
      408
    Aihe