mistä

Mistä löytäisin vauvalle hiusharjan? Olen kysellyt vapaa valinnat, marketit, apteekit...
6193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

äitiyspakkauksen mukana tuli ainakin, mutta minusta vauvan hiusharjaksi kelpaa mikä tahansa pehmeä luonnonharja.

Äänestä

Äippäpakkauksessa ainakin on.
Vaunuja yms. tarvikkeita myyvissä liikkeissä myös.

Äänestä
  • äitiyspakkausta emme ole ottamassa, ja ainakaan nissä muutamissa vaunu- ym tarvikeliikkeissä ei ollut...

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    äitiyspakkausta emme ole ottamassa, ja ainakaan nissä muutamissa vaunu- ym tarvikeliikkeissä ei ollut...

    Itsekään en ottanut äippäpakkausta. Ostin vauvanharjan (oikeastaan setin jossa oli myös kampa) Prismasta tuttipullo osastolta.

    Äänestä

on hiusharjoja ... anttilassa, vapaavalinnassa ja citymarketissa.
tampereella siis. ja löytynyt kolmella eri värillä, v.sin , v.pun ja valkoinen.
samassa paketissa myös kampa. citymarketissa AINU merkkisiä ja niitä myydään sielä missä tutuit, pullot jne.

Äänestä
  • vauvatarvikehyllyssä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytäisin kirjoitti:

Mistä löytäisin vauvalle hiusharjan? Olen kysellyt vapaa valinnat, marketit, apteekit...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu