Sepi Kumpulainen

Armotonta menoa kappaleella 1990 luvulla tunnetuksi noussut Sepi Kumpulainen

Vieläkö elää ja esiintyy ?
21185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sepi on ja voi hyvin. Talonmiehen hommien lisäksi, hänellä on Malmilla nyt oma studio.

Kaveri tekee todella pitkää päivää, ja siten on aivan tavallinen suomalainen.

Äänestä

sepi oli mun idoli kun olin ihan nappula kautta teini ja mukava jäpikkä edelleenkin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


laulava talonmies kirjoitti:

Armotonta menoa kappaleella 1990 luvulla tunnetuksi noussut Sepi Kumpulainen

Vieläkö elää ja esiintyy ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu