Verbaalisesti lahjakas mies

joka etsit kauan aikaa sitten mailiseuraa, vieläkö
juttu luistaa ? Unohdin jo minkälaista
juttukaveria kaipasit, mutta jos luet tämän, kerro
se uudestaan.
2278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muistatko sinä?

Äänestä
  • Salaperäinen viesti. Oletko sinä se jota kaipasin,
    vai lienetkö joku muu ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muistan vielä kirjoitti:

joka etsit kauan aikaa sitten mailiseuraa, vieläkö
juttu luistaa ? Unohdin jo minkälaista
juttukaveria kaipasit, mutta jos luet tämän, kerro
se uudestaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu