Juhannus taikoja

JuKull

Jossain päin pohjanmaata vietettiin Heinäsen kartanolla juhannus juhlia. Juhliin oli kutsuttu kaikki sukulaiset ja tuttavat sekä naapurit. Kartanon oven molemmilla puolilla seisoi nuoret, vehreät koivut ja pihalle oli katettu pitkä pöytä joka notkui ruuasta. Oli uuttaperunaa, silliä, savukalaa sekä jokunen viinipullo.
Juhani, talon vanhin poika oli hyvin komea ja melko pitkä nuori mies. Hänen hiuksensa olivat maantien vaaleat ja silmänsä olivat vihreät kuin taloa ympäröivät koivut. Hyvät lihaksensa hän oli ansainnut monien vuosien heinätöillä.
Kylän ukot sekä akat olivat käyneet juuri juhannus saunassa . Juhani oli saunan jälkeen kyllästynyt ukkojen joutaviin jorinoihin ja päätti lähteä pienelle juhannuskävelylle ihailemaan illan valoisuutta. Hän käveli hiekkatietä pitkin lähellä pellon reunaa, kunnes huomasi pellolla vaaleahiuksisen tytön. Poika oli nähnyt tytön aiemminkin kirkonkylällä ja tunnisti tämän Riikaksi. Riikka oli melko lyhyt ja hänellä oli kauniin siniset silmät. Väri muistutti hieman kesäistä pilvetöntä taivasta. Juhani lähti käve lemään kohti Riikkaa.
Poika tunsi kylmien väreiden vierivän pitkin selkärankaa kun hän näki Riikan vaaleassa kesämekossa ja pitkät hiukset palmikoituna toiselle sivulle. Tyttö oli karannut muiden jo mentyä nukkumaan. Juhani kysyi mitä tyttö oikein kyykisteli pellolla ja tyttö vastasi poimivansa yhdeksän erilaista kukkaa . jotka hän voisi laittaa tyynynsä alle nähdäkseen unessa tulevan miehensä. Poika pyysi tyttöä tulemaan mukaansa kävelylle.
Käveltyään tovin yhdessä, nuoret saapuivat vanhan, hylätyn vieras aitan luokse ja he päättivät kurkistaa sisään. Aitassa oli sänky, jossa oli patja, jonka yläpuolella roikkui vanha ryijy. Juhani pyysi Riikkaa istumaan viereensä sängylle. Tyttö laski kukkakimppunsa yöpöydälle ja istui ihan lähelle Juhania. Juhani laski kätensä Riikan reidelle, jolloin tyttö hiukan säpsähti. Juhani sanoi:" Älä pelkää kaunokainen. En tee sinulle pahaa, pidän sinua vain hyvänäni." Tyttö rauhoittui heti. Silloin tyttö katsoi suoraan Juhanin vihreisiin silmiin ja tuli lähemmäs pojan kasvoja. Sitten Juhani nosti Riikan leukaa ja veti sitä hellästi vielä lähemmäksi niin että nuorten huulet koskivat toisiaan.
Silloin he suutelivat aluksi hellästi, mutta koko ajan hieman intohimoisemmasti. Juhani silitti tytön niskaa ja laski hänet makuulleen. Tyttö laittoi kätensä Juhani puuvillapaidan alle ja tunsi Juhanin lihaksikkaan ja lämpimän selän. Juhani kysyi tytöltä: "Oletko ollut vielä pojan kanssa näin?" Tyttö kertoi tämän olevan hänen ensimmäinen kertansa, ja Juhanikin tunnusti olevansa ensikertalainen. Juhani siirsi kätensä tytön leningin alle ja hyväili hellästi tämän pieniä rintoja. Poika alkoi riisua tytön mekkoa ja näki, että tyttö oli hyvin kaunis vartaloltaan. Hänen ihonsa oli vaalea ja virheetön. Hän ei ollut luisevan laiha vaan hieman pyöreä, muttei millään tapaa tukeva.
Tytöllä ei ollut pikkuhousuja, jonka huomattuaan Juhanin penis jäykistyi niin että sen pullotusta housuista ei voinut enää olla huomaamatta. Tytön alapäässä oli siisti pieni pöheikkö, juuri sellainen kuin Juhani oli sen unelmissaan kuvitellutkin. Juhani makasi kyljellään nojaten kyynerpäähänsä ja tyttö makasi selällään. Poika liu'utti kättänsä kohti tytön häpyä ja hyväili hellästi klitorista samalla tytön vaaleanpunaisia nännejä suukottaen. Tyttö alkoi selvästi tuntua rennommalta ja Juhani ohjasi tytön käden housuihinsa. Tyttö otti hellästi kiinni pojan jäykästä ja melko kookkaasta kalusta ja hieroi sitä hitaasti. Poika riisui itsensä alasti ja laskeutui alemmas ja raotti tytön haaroja. Hän alkoi nuolla tytön klitorista ja tyttö alkoi hengittää raskaammin, mitä himokkaammin poika häntä nuoli. Tyttö maistui makealle ja alkoi kostumaan. Juhani työnsi sormensa reikään ja tyttö nautti vielä enemmän. Hän liikutteli sitä hitaasti ja laittoi mukaan myös toisen sormen samalla kuitenkin nuollen. Pitkiä lipomisia sekä nopeaa lutkuttamista. Tyttö todellakin nautti, eikä jännittänyt enää tippaakaan.
Nyt Juhani meni vuorostaan selin makuulle ja tyttö otti Juhanin pitkän ja puhtoisen kalunsa suuhun. Hän nuoli ihan juuresta terskan päähän asti ja maisteli huulillansa ja imi. Hän lutkutti ja samalla myös veti esinahkaa ylös ja alas. Juhani ei ollut koskaan tuntenut mitään näin nautinnollista, eikä hänen tarvinnut paljoa ohjata Riikkaa. Hän oli luonnon lahjakkuus. Tyttö ja poika alkoivat olla hyvin kiihottuneita ja he suutelivat välillä koskien kielellä toistensa kieliä. Välillä Juhani näykki tytön alahuulta ja tästä tyttö lähes villiintyi.
Jatkuu...

0

4485

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

        https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
        Maailman menoa
        70
        4878
      2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

        Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
        Maailman menoa
        10
        3320
      3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

        Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
        Maailman menoa
        17
        2545
      4. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

        🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
        Ikävä
        56
        1633
      5. Miksi pitäisit enemmän

        Minusta kuin siitä toisesta?
        Ikävä
        47
        1556
      6. Tämmönen höpsö

        Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
        Suhteet
        44
        1316
      7. Mitä meidän välillä

        Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
        Ikävä
        93
        1249
      8. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

        Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
        Maailman menoa
        217
        995
      9. Hiljaisuus

        Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.
        Ikävä
        68
        942
      10. IS Viikonloppu 29.-30.11.2025

        Antti Skytältä 3-tasoinen ristikko. Pääkuvassa on harhauttava elementti, mikä saattaa hidastaa myös muiden kuin minun ra
        Sanaristikot
        51
        855
      Aihe