Juhannus taikoja jatko

JuKull

Nyt Juhani nousi tytön päälle ja kysyi tytöltä, että onko hän valmis.Tyttö nyökkäsi ja Juhani raotti sormillansa tytön turvonneita häpyhuulia ja samalla työntyi hyvin varovasti tytön sisään. Milli milliltä penis liukui yhä syvemmälle kosteaan pimpsaan ja lopulta se saavutti pohjan. Tyttö väännähti hieman, mutta Juhani oli hyvin hellä. Juhani liu'utti kovaa kaluansa hitaasti edes takaisin ja pikkuhiljaa myös tyttö alkoi nauttia tästä. Juhani kiihdytti tahtia ja tyttö nosti jalkansa pojan jäntevän selän päälle. Juhani alkoi tuntea jo hieman painetta peniksessänsä ja hän otti kullinsa pois tytön lämpöisestä kolosta. Juhani neuvoi Riikkaa menemään kontilleen sängyn päälle ja Juhani työntyi nopeasti takaisin tytön sisään. Hän työnsi ja veti ja työnsi ja taas veti koko ajan kiihtyvällä ja välillä hidastuvalla tahdilla.
Nyt hän pyysi Riikkaa tulemaan hänen päällensä makaamaan jalat hieman harallaan ja jatkoi tuota nautinnollista liikuntaa tytön kosketellessa klitoristansa. Nyt Juhani tunsi todellakin olevansa räjähtämässä ja hän kiihdytti tahtia. Nuoret huohottivat raskaasti ja yhtäkkiä Riikka sai järisyttävän orgasmin. Hän äännähti ja huohotti kuin viimeistä päivää ja hänen jalkansa olivat aivan suorana heti Juhanin lihaksikkaiden jalkojen vieressä. Riikka ei ollut koskaan tuntenut mitään yhtä nautinnollista ja tuntui kuin olisi pyörtymässä.
Heti Riikan äännähdyksen jälkeen Juhani työnsi pari kertaa kivikovan kalunsa todella syvälle tytön emättimeen ja sitten se tapahtui. Hän tunsi kuinka sperma suorastaan suikusi tytön kosteaan vaginaan ja hänen peniksensä sykki ja tytön emätin sykki. Hän työnsi ja veti vielä pari kertaa ja jätti peniksensä tytön sisään vielä vähäksi aikaa.
He syleilivät toisiansa, suutelivat kiiheästi ja hyväilivät toistensa hiuksia ja niskaa. He olivat sisäkkäin ainakin vielä vartin ja odottivat hengitystensä tasaantuvan. Juhani veti peniksensä, joka alkoi jo jäykistyä uudestaan, pois Riikan märästä pimpistä. Juhani sanoi tytölle: "Et sinä noita kukkasia tarvitse tulevaa miestäsi näyttämään. Minä tiedän jo kuka se on." He nukahtivat alasti ja he nukkuivat onnellisina ilman huolta sarastavasta huomisesta.


Laittakaa kommenttia :) olen ekakertalainen tässä kirjoittamisessa.

1

3659

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • smileee

      söpö :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      138
      6305
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      70
      5237
    3. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      14
      3675
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3270
    5. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      115
      2438
    6. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      71
      2286
    7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      1
      2028
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      27
      1618
    9. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      16
      1313
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      81
      1188
    Aihe