Citroen

Tilastojen lukijoille. Citroen on ylivoimainen täällä palstallaan kävijämäärissä.

Kävijöitä. Sivuja.

Citroen 91501 273
Avensis 31072 63
Corolla 29964 78

Toyotat täällä käyvät jatkuvasti kurkistelemassa, eli aidan takana on ruoho vihreämpää.
5143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Usein myös Ladapalstalla on kova kuhina kun kommunistit kehuvat autojaan ja muut käyvät nauramassa. Citroenitkin ovat nykyään kommunistien ja vasemmistolaisten autoja joten ihmekös se että niiden omistajat täällä vaahtoavat laaduttomista nykyladoistaan kuin Kim Il Jong aikanaan. Ja me muut saamme nauraa kun Sitikkapellejä vedetään kuin pässiä narussa.

Äänestä
  • Minä en kyllä ole koskaan äänestänyt vasemmistoa. Enkä tunne vasemmistolaisia autoja olevan olemassakaan. Mutta tunnen sellaisia vasemmistolaisia jotka sanovat olevansa vasemmistolaisia vaikkei olisi enään yhtään vasemmistolaista jälellä. Sinä kai et voi sitten hankkia Citroeniä vaikka muita ei olisi olemassakaan.
    On se vain Citroen mukava ja kestävä auto. Tahtoo vain tuskastua noiden vikojen odotteluun kun niitä pitäisi tulla oikein roppakaupalla kuulopuheitten mukaan. Ei vain kuulu eikä näy noita vikoja. No ei se mitään onhan maailmanloppukin pitänyt jo tulla montakin kertaa.

    Äänestä

  • en kyllä kirjoitti:

    Minä en kyllä ole koskaan äänestänyt vasemmistoa. Enkä tunne vasemmistolaisia autoja olevan olemassakaan. Mutta tunnen sellaisia vasemmistolaisia jotka sanovat olevansa vasemmistolaisia vaikkei olisi enään yhtään vasemmistolaista jälellä. Sinä kai et voi sitten hankkia Citroeniä vaikka muita ei olisi olemassakaan.
    On se vain Citroen mukava ja kestävä auto. Tahtoo vain tuskastua noiden vikojen odotteluun kun niitä pitäisi tulla oikein roppakaupalla kuulopuheitten mukaan. Ei vain kuulu eikä näy noita vikoja. No ei se mitään onhan maailmanloppukin pitänyt jo tulla montakin kertaa.

    Olet tosiaan oikeassa, eihän mitään maailmanloppua ole vielä tullut, mutta täällä netissäkin on tietoa, että maailmanloppu tulee tai tulisi 12.12. 2012 Käykää vaikka katsomassa
    Vielä ehtii nauttia Citroenin ihanasta kyydistä.

    Äänestä

  • kuten varmasti hyvin tiedät. Entiset ladistit ajavat Toyotilla. Ja kyllä Tojo-kuskeille nauretaan. Virttyneissä tuulipuvuissaan kulkevat viikset väpättäen, heh heh heeee!

    Äänestä

  • Toyotalla kirjoitti:

    kuten varmasti hyvin tiedät. Entiset ladistit ajavat Toyotilla. Ja kyllä Tojo-kuskeille nauretaan. Virttyneissä tuulipuvuissaan kulkevat viikset väpättäen, heh heh heeee!

    Onpahan yksinkertaisia tolloja. Kaikkeahan se maa päällään kantaa. Tuolla kadulla kulkiessani huomasin kyllä, että viiksiä oli kovin harvalla. Lienevätkö nuo viiksekkäät istuneet Ladoissaan ja Tojotissaan ja sinä tietenkin mukana kun tunnet nuo asiat noin hyvin. Ajeltiinhan sitä ennenmuinoin viiksihopalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylivoimainen kirjoitti:

Tilastojen lukijoille. Citroen on ylivoimainen täällä palstallaan kävijämäärissä.

Kävijöitä. Sivuja.

Citroen 91501 273
Avensis 31072 63
Corolla 29964 78

Toyotat täällä käyvät jatkuvasti kurkistelemassa, eli aidan takana on ruoho vihreämpää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu