Miksi vaikutat turhautuneelta? Ehdotukseni on edelleen voimassa, odotan vain milloin pyydät itse minua käymään.
Ari
*ystäväsi*
11237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
no voihan se niinkin olla. Alahan tulla sieltä äläkä viivyttele!
yks Ari vaan
..pyydät vielä suoraan toista kautta, niin tulen tukka putkella ja sukat makkaralla !
että missäs suunnassa kaipaamasi Ari oleskelee?
Kyselee Espoossa oleva Ari
.. paljon pohjoisemmassa minun Arini.. Onnea rakkauteen kuitenkin Sinulle!
oma se ari olikaan?
Kysytäänpä Arilta itseltään ;D
tehdä. Tervetuloa.
Miksi et pistä myös omaa nimeäsi näkyville kun noin varma olet hänen rakkaudestaan sinuun.
Onko siinä kysymys kuitenkin vain sinun toiveestasi, vai miksi ette jo ole yhdessä. Tuommoinen vuosisadan rakkaustarina ansaitsee tulla kaikkien tietoon, mutta jos sinulla ei ole muuta kuin omat kuvitelmasi niin on tietysti viisasta huhuilla nimettömänä.
...ole kyse kuvitelmistani, tiedän jo että hän on sielunkumppanini ja että tästä todella tulee vuosisadan rakkaustarina : ) Odotan vain lähietäisyydelle pääsyä, jotta tiedän, että hänkin on jo valmis tuon tarinan aloittamiseen : )
päässyt lähietäisyydelle, vai onko vasta suunnitelmissa. Mitä jos hän ei olekaan samaa mieltä kanssasi, jaksatko sittenkin vielä toivoa?
..päässyt lähietäisyydelle, olemme läheisiä ystäviä. Vaikka hän olisi eri mieltä kanssani, olisin silti onnellinen hänen ystävyydeestään ja tästä suunnattoman ihanasta rakkauden tunteesta, jonka hän on minussa herättänyt.