ceed on laatuato

minu pikuserkku slobovan on töissä täma ceedin tehdas ja han kerto että ceed tehdään eritain hyvin se on paljo parempi laatultaan kuin tama zaztava ja jopa ladan ylapuolela.
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

millainen on uusi Ladan farmari. Ei taida Ceed sentään ihan yhtä hyvä olla vaikka se onkin parempi kuin vanhemmat Ladat.

Äänestä

ceedi'ä missään serbissa tehdä, vaan slovakiassa entisessä thsekkoslovakiassa, et ovat ihan meille kekkoslovakialaisille, kuin serkkuja konsanaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


brenov kirjoitti:

minu pikuserkku slobovan on töissä täma ceedin tehdas ja han kerto että ceed tehdään eritain hyvin se on paljo parempi laatultaan kuin tama zaztava ja jopa ladan ylapuolela.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu