graniitti allas

onko kokemuksia graniitti altaista? naarmuuntuvatko ? meillä pieniä lapsia ja lasitkin tiputellaan altaaseen niin hajoavatko helpommin kuin tavan altaaseen?
hyviä ja huonoja puolia?
11466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

saa painaa veitsellä, että siihen jonkinmoisen merkin sai. Kokeilin nimittäin siihen mallipalaan ennenkuin päätin ostaa sen altaan. Samalla voimalla jos olisin painananut/vetänyt teräsaltaan pintaa niin olisi saattanut jo mennä pelti puhki. Tuli sellainen olo, että silgranit tosiaan taitaa kestää normikäytössä mitä vaan. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ere kirjoitti:

onko kokemuksia graniitti altaista? naarmuuntuvatko ? meillä pieniä lapsia ja lasitkin tiputellaan altaaseen niin hajoavatko helpommin kuin tavan altaaseen?
hyviä ja huonoja puolia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu