Perusläppäriä haetaan.

Hakusessa olis ihan perusläppäri. Hinta luokaltaan 450-500 euroa. Tarkoitus olisi löytää tietokone opiskelukäyttöön, kuvien muokkaukseen, satunnaisiin elokuvien katseluihin ja netissä surffailuun. Mikä merkki/malli on mielestänne paras?
2151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HP Probook on tuossa hintaluokassa loistava. Käyttöjärjestelmäksi Windows Vista Home Premium jos katsot DVD-elokuvia. Muuten suosittelen Suse 11 käyttöjärjestelmällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Hakusessa olis ihan perusläppäri. Hinta luokaltaan 450-500 euroa. Tarkoitus olisi löytää tietokone opiskelukäyttöön, kuvien muokkaukseen, satunnaisiin elokuvien katseluihin ja netissä surffailuun. Mikä merkki/malli on mielestänne paras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu