Kertokaahan hyvin kokemuksia näkijöistä, nyt olis tarvetta ja kiinnostusta =)
Hyvä ja taitava näkijä
11
2974
Vastaukset
- Kiinnostuin
Kerrothan hieman enemmän, miksi juuri nyt olisi tarvetta ja kiinnostusta? Kiinnostaako sinua näkijä tällä palstalla vai muuten?
- Millaista?
Hei
Minullaon paljon kokemuksia näkijöistä, mutta haluaisin tietää vähän millaista etsit, ajanvaraus-, sähköposti- vai 0700-näkijää? Itse en suosi sähköpostinäkijöitä, eivät ainakaan ole kovin hyvin onnistuneet kohdallani. Niistäkin on kokemuksia useammasta.
Yhden jutun voin kyllä vinkata; näkijät, jotka ovat tehneet töitä kymmenenkin vuotta eivät voi olla ihan huuhaata, heillä on yleensä vakiasiakkaat ja joskus heitä on vaikeakin tavoittaa. Eli esim. seuraavat ovat tehneet töitä yli viisi vuotta: Unilin Sonja, Eija Nikko, Agnya, Kirsti Alanko, Helina Ihalainen, Virve Kraft, Kaarina, Samir, Ilse Kari, Bedetten Ursula.
Sitten tarvitko tietoa yhteen asiaan vai yleensä kaikkeen? Nimittäin 0700-näkijätkin ovat erihintaisia. Hinnat vaihtelevat 1,83 - 2,29 tavallisin taitaa olla 2,17/min ppm.Sitten toiset ovat hitaampia ja toiset nopeampi, toiset kertovat lähiajan näkymiä toiset näkevät kauemmaksi.
Minulla itselläni on kokemus jokaisesta yllämainitusta 40 muusta.
Tässä vähän vinkkejä kysy, jos haluat lisätietoja.- Anonyymi
Mitä kirstille on tapahtunut eisaa yhteyttä häneen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä kirstille on tapahtunut eisaa yhteyttä häneen
Menehtynyt
- alkup =)
Olen joskus vuosia sitten käynyt selvännäkijällä ja nyt on jälleen alkanut tuntua sille että voisi käydä jonkun kanssa jutustelemassa. En haluaisi samalle mennä vaikka hyvin hän asioita tiesikin silloin =)
- Anonyymi
Mites Urho ?
- Anonyymi
Olisko kellään Kirsti alankon numeroa?
Vaikkakaan en gynegologi minä voin katsoa. Hinnoittelu alkaen 20v 20€ ja 5 nousu per vuosi ikää lisää.
- Anonyymi
Ottaako Kirsti Alanko vielä vastaan?
- Anonyymi
Mietin sitä samaa, että ottaakohan Kirsti Alanko vielä vastaan?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1001829
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa681797- 1361655
- 971401
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo321328MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil3141233- 581175
Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1301082Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa2711031Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta
Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa446923