Kertokaahan hyvin kokemuksia näkijöistä, nyt olis tarvetta ja kiinnostusta =)
Vastaukset 12
- Kiinnostuin
Kerrothan hieman enemmän, miksi juuri nyt olisi tarvetta ja kiinnostusta? Kiinnostaako sinua näkijä tällä palstalla vai muuten?
- Millaista?
Hei
Minullaon paljon kokemuksia näkijöistä, mutta haluaisin tietää vähän millaista etsit, ajanvaraus-, sähköposti- vai 0700-näkijää? Itse en suosi sähköpostinäkijöitä, eivät ainakaan ole kovin hyvin onnistuneet kohdallani. Niistäkin on kokemuksia useammasta.
Yhden jutun voin kyllä vinkata; näkijät, jotka ovat tehneet töitä kymmenenkin vuotta eivät voi olla ihan huuhaata, heillä on yleensä vakiasiakkaat ja joskus heitä on vaikeakin tavoittaa. Eli esim. seuraavat ovat tehneet töitä yli viisi vuotta: Unilin Sonja, Eija Nikko, Agnya, Kirsti Alanko, Helina Ihalainen, Virve Kraft, Kaarina, Samir, Ilse Kari, Bedetten Ursula.
Sitten tarvitko tietoa yhteen asiaan vai yleensä kaikkeen? Nimittäin 0700-näkijätkin ovat erihintaisia. Hinnat vaihtelevat 1,83 - 2,29 tavallisin taitaa olla 2,17/min ppm.Sitten toiset ovat hitaampia ja toiset nopeampi, toiset kertovat lähiajan näkymiä toiset näkevät kauemmaksi.
Minulla itselläni on kokemus jokaisesta yllämainitusta 40 muusta.
Tässä vähän vinkkejä kysy, jos haluat lisätietoja.- Anonyymi
Mitä kirstille on tapahtunut eisaa yhteyttä häneen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä kirstille on tapahtunut eisaa yhteyttä häneen
Menehtynyt
- alkup =)
Olen joskus vuosia sitten käynyt selvännäkijällä ja nyt on jälleen alkanut tuntua sille että voisi käydä jonkun kanssa jutustelemassa. En haluaisi samalle mennä vaikka hyvin hän asioita tiesikin silloin =)
- Anonyymi
Mites Urho ?
- Anonyymi
Olisko kellään Kirsti alankon numeroa?
Vaikkakaan en gynegologi minä voin katsoa. Hinnoittelu alkaen 20v 20€ ja 5 nousu per vuosi ikää lisää.
- Anonyymi
Ottaako Kirsti Alanko vielä vastaan?
- Anonyymi
Mietin sitä samaa, että ottaakohan Kirsti Alanko vielä vastaan?
- Anonyymi00012
Onko numeroa kellään
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901379
- 46748
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit65687- 87678
- 20669
- 53618
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133597- 51592
- 47591
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde61571