Diesel Gets

Kävin koeajamassa Getsin.Vaikutti asialliselta peliltä,ainoastaan rengasmelu oli suurehko. Onko tietoa ja onko kukaan yrittänyt pienentää melua jollain konstilla.
4356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on kaikkien muidenkin avujen lisäksi paljon hiljaisempikin.

Äänestä
  • Suosittelen vertailemaan ja koeajamaan molempia. Getzi mielestäni huomattavasti parempi maantiellä.

    Äänestä

  • yaris on ajo-ominaisuuksiltaan(varsinkin talvella) ja melultaan huonompi.

    Äänestä

honda jazz, skoda fabia, citroen C3... ovat samoissa hinnoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaappa kirjoitti:

Kävin koeajamassa Getsin.Vaikutti asialliselta peliltä,ainoastaan rengasmelu oli suurehko. Onko tietoa ja onko kukaan yrittänyt pienentää melua jollain konstilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu