oliko

ärsyttää oliko.

oliko pakko vähän vielä satuttaa, ihan vähän lisää.

mitä ihmettä sä oikein touhuat nainen!

olis sitä sovussakin voitu nyt olla.
7228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

nyt oon tehnynnä?!?

Äänestä

sitä ihteään.

Äänestä

sovussa, mutta mulle kyllä pitää edes pikkusen osoittaa, että oikeasti tahtoo sitä.

Äänestä

kosto on suloista... vai onko !!?!

Äänestä

miten oon ärsyttäny muka?

Äänestä

kuka sanoo ja mitä. mä meen nukkuun

Äänestä

ärsytä. mä haluan vain selvittä tämän? Liikaa pyydetty?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakko oliko kirjoitti:

ärsyttää oliko.

oliko pakko vähän vielä satuttaa, ihan vähän lisää.

mitä ihmettä sä oikein touhuat nainen!

olis sitä sovussakin voitu nyt olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu