nyt paljastuu,rahavirtojen kierto ja haapapaskan mielistely,siinäpähän nyt arvon valtuutetut toimitte,kun äänestimme liitosta vastaan olevia vaaleissa,nyt nämä mamikset liittyvät kepu-hörhöjen vetämään liitokseen!!!!Onneks siitä tuli paskaa,saattepahan tekosissanne kärvistellä!!!!HAHHHAHHHHAAAAAAAAAAA
kepulaisten
pimittely
6252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olet aivan oikeassa!! Sinnehän oli mentävä ja näivetettävä oma kuntamme.
Paljastaa,ootellaan.
on tehtävä stoppi,kohta tämäkin kunta valtion holhouksessa,jos liitytään jo valmiina oleviin konkurssikuntiin???Mikä saatanan kiire sinne on???
pelastavan aina kaiken mahtavilla selittelyillään,sitä ne kyllä osaavat tehdä!!!Muusta tekemisistä niillä ei mitää tietoo!!!Turpavärkki soikeena ovat kyllä selostamassa,nauratti se asuntovaunun rähjä kylän keskellä ja siellä norkoilemassa olevat porukat????
kahvilla monta kertaa.
velliperseiden tarjoiluja,on kato varaa itekki kahvit kotona keitellä,eikä oo kukaan ituniska lepertelyillään kahvittelua pilaamassa paskan puhumisellaan!!!