Hei vaan kysyn pienen kysymyksen,pujotetaanko sormeeni kihlasormus jo tänä kesänä,mitä näette.Onko tämän miehen tunteet inua kohtaan aitoja ja oikeita,haluaako sitoutua.
kokeneelle näkijälle
Pienoinen kysymys
3197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Se mitä odotat on toteutumassa.Tunteet on aidot hänen puoleltaan, luota häneen ja heitä mustasukkaisuus pois yhteisestä tulevaisuudesta muuten pilaat hyvän suhteen.Zonette
Kiitos sinulle,siis tämä vanhempi mies on minun suuri rakkauteni.On vaikea ajatella,että hän voisdiminua rakastaa,koska parilta mieheltä olen saanut kehnoa kohtelua ja varmaan jonkinlaista tunteettomuuttakin.Minulla oli tuo toinen suhde viime kesän aikoihin,mutta sehän ei enää palaa.Mukavaa päivänjatkoa.
Kertoisitko millä tavoin hänet löydän,vai onko hän tämä juuri tapaamani mies.Tuntuu niin turhauttavalta kun kaipaa rakkautta eikä sitä näy missään ja juuri kun luulen sen löytäväni se vedetäänkin jotenkin pois.Siis saanko pysyvän suhteen tämän vanhemman miehen kanssa kihlojen kera.Kiitän taas ja hauskaa kesän jatkoa.