ihastunut naapurin mieheen

apua...oon ihastunu muutama kuukausi sitten naapuri mieheen.näen yleensä vaan vilaukselta,muutaman kerran on moikattu,tosi vähä puhuttu.mut silti oon ihan ihastunu.mitä tehdä?olen aikas ujo niinku tuntus naapurin mieskin olevan.
3705
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...päin suomee?

Äänestä
  • ylöjärvi/ viljakkala

    Äänestä

no kyylää milloin se kulkee ja tee tikusta asiaa, tunge samaan hissiin...lainaa sulaketta???Pyydä korjaamaan pyöränkumi....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MIKÄ NEUVVOKSI kirjoitti:

apua...oon ihastunu muutama kuukausi sitten naapuri mieheen.näen yleensä vaan vilaukselta,muutaman kerran on moikattu,tosi vähä puhuttu.mut silti oon ihan ihastunu.mitä tehdä?olen aikas ujo niinku tuntus naapurin mieskin olevan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu