maajusseilla tuki nälkä

hätää näkyvis kun tonkkien tuki nälkä ,maailmas on jatkuva nälänhätä joten ei kannata sopertaa sontaa tuet on vaan poistettava ei muuta hätää markkinoilla .,..,.,.kjöh.,.,.,
4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun tuki nälkä katasrofi kun tuet poistetaan syytäkin varottaa että hommaavat vaipat itelleen.

Äänestä
  • ja lisää porataan tukee kun ei muuton pärjää miljoona omistajat.

    Äänestä

  • tukinälkää ei muuta kirjoitti:

    ja lisää porataan tukee kun ei muuton pärjää miljoona omistajat.

    kuluttajan taskuun.

    Äänestä

voi lopettaa vessapaperin tuotannon niin maailma pelastuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei muuta nälkä kirjoitti:

hätää näkyvis kun tonkkien tuki nälkä ,maailmas on jatkuva nälänhätä joten ei kannata sopertaa sontaa tuet on vaan poistettava ei muuta hätää markkinoilla .,..,.,.kjöh.,.,.,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu