Halaava Kauris

Elämänkumppaniko

Jos huumori natsaa ja Kauris halailee mielellään,onko ihastunut.Itse olen Jouskari.Toivottavasti Kauris on merkki, mikä tietää mitä tahtoo,ettei junnata vuosia paikallaan.

4

724

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kauriskääkkä

      horoskooppimerkki, että kyllä kauris useimmiten halaa ihan vaan ystävyydestä, myötätunnosta, inspiraatiosta, tms. Kauris voi yhtäkkiä vain kapsahtaa kaulaan halaamaan, ei siinä sen kummempaa.

      Mutta ihastunut kauris taas voi toimia aivan päinvastoin. Kuka nyt ihastuneena kehtaa ruveta kovin helposti halaamaan. Jos ei ole pakko. Kauris ei junnaa paikoillaan, jos ei ole esteitä näköetäisyydellä, mutta jos junnaa, niin eipä siitä sitten taida mitään tulla.

      • Meikäkauriskin

        halaa aivan spontaanisti ihmisiä.
        Taitaa olla niin, että halaus tai vaikka olaalle kosketus kertoo kauriin ilosta, myötä- ym. tunnoista monta kertaa enemmän kuin "tyhjä" sanatulva.
        Ihastukseni kohteen halaamisen suhteen olen sen sijaan hyvin varautunut ja varuillani. Katsotaan .........


    • Kapricorn

      koskaan vaikeuksia halata muita ihmisiä. Olen ollut lapsesta asti välitön. Äitini kertoi, että kun olin pieni, meille tuli romaninaisia ja minäkös hyppäsin syliin istumaan. Kyllä he olivat olleet yllättyneitä ja iloisia. Minä varmaan pidin heidän kauniista prinsessa-asuistaan, kukapa ei.

      http://www.youtube.com/watch?v=gjGWFC6deF4

      Mutta totta, jos noin on sinulla, että huumori ja haluakset natsaavat, saattaa 50 %:n todennäköisyydellä olla kysymys ihastuksesta. Itse en kyllä kauriina olisi aivan varma asiasta, koska molemmat ovat kauriin luonteenpiirteitä.

    • Tipu putos puusta

      Itel on kauris siskoi ja ne halaa miehii/naisii vaan kamuina...mut sit ku ne on ihastuneet niin ei ne uskalla halata ees kyseistä ihastusta. Ja ihastus on heti muka "kaveri" hymynkera. Mutta normaalit kaverit ovat vain kavereita, siinä kohtaa ei tarvitse hymyillä niin paljoa...No mut täähän on vaan tarkkailun tulos...eli osa muista kauriista saattaa olla aivan erillaisia kuin omat kauris siskoni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5318
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2246
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1674
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1256
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      103
      995
    Aihe