Vedin sen pois:)Siis koskien poliiseja sitä ei enää ole
olkaapas hyvä:)
olkaapas hyvä:)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Varsinainen palstan säälittävin luuseri,joskin sääliäkään sentään kaikkiin jaksa tuhlata.Surkeita tapauksia tuntuu vapaalla kulkevan.
Aikaan ja paljon eli kuule ota take you change.Vai vastaako tähän EOK;n lakimies?
minulle kyllä sopii.miten on oletko kusihousu?
-T Cluso627
"muka" käräjäoikeus sun muut,mutta ei ntosi miehet niin tee.Ilmoitat vaan Anttalaiselle niin kaikki kyllä järjetyypi voit otta sen talvisodanki sinne matkaan!"
... mitään viedä loppuun asti? Kaikki mitä sä olet suuresti uhoten aloittanut, on aina kaatunu siihen, että sä luovutat.
Ja mitaan ette voi...
olen jo antanut viranomaisille lähes kaikki tiedot.ja lisää menee!
... toivottavasti ota enää vakavasti.
On melkoisen törkeää mennä syyttämään poliiseja sellaisesta mitä ne eivät ole tehneet. Toivottavasti nuo poliisit eivät jätä juttua sikseen, vaan vaativat sut tilille valehteluistasi. Sitä juttua ei voi kuitata vaan sillä, että sä vedät jutun pois. Totuushan se pitää tossakin tapauksessa etsiä.
Luuletko että ministeriö ja eduskunnan oikeusasiamiehen toimialue on jokin kakaroiden leikkikenttä? Luuletko, että sinne voi ihan tosta vaan mennä valehtelmaan tai höpöttämään omia olettamuksiaan?
Jos juttua ei nyt puida loppuun, niin sä tuut vetoomaan siihen tulevaisuudessa aina uudestaan ja uudestaan. Jokin tolkku se pitää olla kerjätessäkin.
Ja mitaan ette voi ...