4 kuukautta

Moi,mulla on ollu 4kuukautta bmv 325ia 1994 saksan tuonti,eka bemari(kyllä on ollu hinta laatu suhde kohdallaan),mitä tarkoittaa vanos ja auton perässä 3 väriä ja m kirjain.
1314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siinä on BMW:n kehittämä muuttuva venttiilien säätö, tai ainakin jotain sinnepäin, ja tuo 3 väriä ja M-kirjain meinaa että autossasi on jokin M-varuste paketti, todennäköisesti sport-alusta ja sisustassa jotain hienompaa tilpehööriä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jari kirjoitti:

Moi,mulla on ollu 4kuukautta bmv 325ia 1994 saksan tuonti,eka bemari(kyllä on ollu hinta laatu suhde kohdallaan),mitä tarkoittaa vanos ja auton perässä 3 väriä ja m kirjain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu