Porukalla Pano

PorukkaMiehet

Miltä kuulostaisi kertomus usean ( 3-4 kpl Miehen ) Ottaessa nuoren naisen "puoliväkisin" kaikin mahdollisin tavoin ja jokaiseen aukkoon ?
Käyttäen ehkä myös olutpulloa härskisti naiseen !

6

9182

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sikaköde

      Joo hyvältä kuulostaa.
      Jotain eritteitä viel tytön naamalle.
      Vois lopuks olla kusemista vaikka

    • Olvi Man

      Minä kyllä ennemmi joisin sen oluen

      • äetin poeka

        Olvipullolla tehtynä tulis se kusikin hoidettua samalla,siltähän se savolaisten tiskivesi maistuu...


      • terv Sandels Porista
        äetin poeka kirjoitti:

        Olvipullolla tehtynä tulis se kusikin hoidettua samalla,siltähän se savolaisten tiskivesi maistuu...

        EIPÄ MUUTA NOIN TYHMÄÄN ASIAAN, MUTTA EIPÄ TÄMÄN EDELLISEN "AP KOMMENTIN" KIRJOITTAJA TAIDA TIETÄÄ OLUISTAKAAN MITÄÄN. OLVIA PAREMPAA OLUTTA SAATTAA TEHDÄ SUOMESSA VAIN JOKU PIENPANIMO.


    • aihetta

      On tietenkin jännää leikkiä kaikenlaisilla ajatuksilla, mutta miten olisi asettua vastapuolen eli sen nuoren naisen asemaan. Jos teet jollekin väärän teon ja vaikka et siitä joutuisikaan suoranaisesti vastuuseen niin se jää kuitenkin kalvamaan sisintäsi loppuksi ikääsi.

    • Vaimo oli meillä juoppo kuskina päätyessämme mökille saunomaan. Löimme vetoa voisiko neljä humalaista ottaa väkisin selvältä hyvä kuntoiselta naiselta.
      Vaimo hävisi.
      Meillä oli sovittu turvasana mutta ei se sitä käyttänyt...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      147
      1023
    2. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      112
      960
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      63
      758
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      49
      547
    5. 42
      519
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      501
    7. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      473
    8. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      22
      427
    9. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      13
      411
    10. Ulla Appelsin: Sari Essayahin kohtelu vs Nasima

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012205897.html Mutta vaikuttaa siltä, että kun kyse on kristinuskosta, samat säännöt
      Maailman menoa
      157
      375
    Aihe