pitäsköhän kuu hakia taivaalta...?

normihommaako

Osaisko joku antaa vinkkiä mitä tehdä..? ku meinaa itellä järki lähtä kun ei tahdo saada kihlatulta seksiä juuri yhtään.. Olen yrittänyt vaikka mitä mutta aina väsyttää...max kerran kk saan seksiä häneltä.. Naiseni on erittäin kaunis näöltään ja ulkomuodoltaan ja minussakaan tuskin siinä suhteessa on ongelmaa.. Tässä yks ilta otin asian esiin tosissani ja meinas että häntä ei seksi kiinnosta silleen..onhan se mukavaa sittenkun on jne..Olen kysynyt että kiinnostaako häntä naiset sitten mut EI kuulemma..
Ehkä syy on että hän ei oo enää minusta kiinnostunut jne.. Meillä on kaks pientä lasta joten yhteistä aikaa ei hirveesti oo..
Ois kiva saada hänet rakastumaan minuun uudestaan niin kuin silloin alku-aikoina mut saattaapi olla toive-ajattelua...lasten takia oon valmis yrittään vaikka mitä että saisin suhteemme kuntoon.

1

434

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ottakaa yhteistä aikaa lapsiltanne. Lähtekää johonkin ihan muualle..kynttiläillallinen, tanssia, yöksi johonkin romanttiseen paikkaan.

      Luokaa vaikka tapa, että vuorotellen toinen voi järjestää yllätyksen. Voi olla kaipaamanne piristysruiske. Kokeilkaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3362
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3157
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2648
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2538
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1953
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1850
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1636
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1465
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1320
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1189
    Aihe