mä näytän

Jotkut miettii sitä että onko show paini feikkiä tai tollasta niin mä ajattelin näyttää 1 videon josta saatte vastauksen! http://www.youtube.com/watch?v=rH-l-ntX45E&feature=PlayList&p=C7EB9A6F6B53C22F&index=0
Elikkä se on käsikirjoitettua ja valkataan voittajat mutta saatte kattoo ton youtube videon niin selvii kaikki asiat!
2568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niinhän se on.... Se oikeastaan huomaa jo alusta asti, itse olen seurannut ehkä vuoden WWE:tä ja RAW:tä.
Käsikirjoitus, kyllä, voittajan valkkaus, kyllä.
Mutta katsoitkos 23.6 tulleen Hurjat Hoganit. Näytettiin miten itse Hogan esiintyi kehässä, tämä on hauskaa ajanveitettä. Siitä saa rahaa, kunniaa, ja oikeastaan kaikkea mitä haluaa. Tarvitsee vain osata näytellä, ja olla hyvässä kunnossa. Mitä sitten vaikka se olisikin feikkiä? Sitä on mahtava katsella.... Mutta ihmiset myös satuttavat toisiaan noissa. Vaikka väitetään että mikään noista ei satu, (se on totta että suurin osa haavoista tehdään itse esim. partaveitsen terällä viiltämällä), niin aina on joitakin liikkeitä mitkä EIVÄT voi olla satuttamatta vastapuolelaista. Haluatko kokeilla Jerichon muuria? Tai RKO:ta? Siitä vaan, se sattuu... Se on kuin hyvää sarjaa, feudit antavat lisäjännitystä, ja tappelut ovat hauskaa seurattavaa... Kukaan ei väitä että ne ovat totta, eikö vain? Ei, missää ei sanota mitään tällaista.

Äänestä
  • Vastalause.... RKO ei satu, itseasiassa sitä ei voi edes onnistuneesti tehdä oikein jos vastustaja ei tee itse jotain, eli hyppää ja ota vastaan. Walls Of Jericho (a.k.a Boston Crab) sattuu jos sen tekee väärin, senkin voi tehdä satuttamatta. Eli yksikään liike ei tarkoituksella satu, mutta ne epäonnistuu joskus jolloin sattuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TheLitalover kirjoitti:

Jotkut miettii sitä että onko show paini feikkiä tai tollasta niin mä ajattelin näyttää 1 videon josta saatte vastauksen! http://www.youtube.com/watch?v=rH-l-ntX45E&feature=PlayList&p=C7EB9A6F6B53C22F&index=0
Elikkä se on käsikirjoitettua ja valkataan voittajat mutta saatte kattoo ton youtube videon niin selvii kaikki asiat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu