19v poikuus tallella

Ukkko

Alkaa pikkuhiljaa jo ahdistamaan. Menen alle kuukauden päästä armeijaan, ja sieltä päästyäni olen jo 20. Olen vain helvetin ujo naisten seurassa, ja aloitteen tekeminen tuntuu mahdottomalta, naisen pitäisi suorastaan raahata minut sänkyyn. En usko, että tämä ainakaan ulkonäöstä johtuu, komeaksikin on kehuttu. Mistä saisi lisää itseluottamusta aloitteen tekemiseen? Kaikkein parasta olisi, jos löytäisin itselleni myös kokemattoman kumppanin, mutta alkaa tuntua, että baareissa pyörivät minun ikäiseni tytöt ovat kaikki jo "korkattuja". Toki vanhempikin nainen voisi opettaa, ehkä oppisin sillä tavalla enemmän temppuja. Kaverini pääsivät pukille jo rippikouluikäisenä, mutta minua ei ole vieläkään onnistanut. Alkaako tulla kiire?

4

1219

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei, poju, älä lannistu! Pää pystyyn! Ei sulla ole vielä mitään hätää. Minäkin olin vielä neitsyt 19-vuotiaana, kun menin inttiin, mutta armeijasta päästyäni tapasin ensirakkauteni, jolle menetin neitsyyteni 20-vuotiaana. Sen jälkeen onkin tullut tähän ikään mennessä reilusti kokemusta seksistä, kun ikää on jo 33v ja parisuhteita ja naisia on riittänyt. Minäkin olin ujo lapsena ja teininä, kunnes turkkilaiset kaverini muuttivat minut avoimeksi ja sosiaaliseksi 18-vuotiaana. Minäkin olin jo silloin komea ja karvainen nuorukainen. Toisaalta mua ei ole paljon yhden yön jutut kiinnostaneet koskaan. Arvostan enemmän tunnetta seksissä. Kyllä sulla on vielä aikaa ihan oikeasti. On paljon ihmisiä, jotka ovat neitsyitä vielä 25v ja 30v ja jopa vanhempanakin. Kyllä sä vielä ehdit menettää neitsyytesi ihan varmasti. Älä stressaa sitä turhaan! Tulee vielä tilaisuuksia paljon. Olet oma itsesi vain! Nainenkin voi lähestyä ja iskeä sut, niinku mulle kävi monta kertaa. Luota minuun! Nauti elämästäsi ja nuoruudestasi! Hyvää kesää sinulle ja voimia armeijaan! Pidä itsesi miehenä! =)

    • hyyyhyhyhyh

      ...mitään hävettävää. Miehet aloittavat seksielämänsä keskimäärin 17-22 vuotiaana, joten onhan sulla vielä runsaasti aikaa. Sitäpaitsi tulet todennäköisesti nauttimaan seksistä paljon enemmän sellaisen kanssa, jota oikeasti rakastat. Kyllä se voittaa 15-kesästen puskissa nussimiset, usko mua :) hyvää kannattaakin odottaa.

    • VANHEMMAT !

      Naiset antavat mielellään. Itse kun oli 17v paneskelin tuolloin vähän yli 50v. Todella sain aina kovaa kyytiä. Todella hyvä imuttaan ym. Kylpylöistä löydät näitä aktiivisia kypsiä naisia. Jotka ottavat sulta poikuuden mielellään.

    • Typsy

      Minnekkäs päin olet menossa armeijaan? :) ehkä sun pitäisi etsiä neito jonka kanssa leikit ennen armeijaan menoa joku joka on asiasta kanssasi samalla aaltopituudella jotta ei tarvii jännittee tai ottaa paineita mistään muusta. Pyöriä pari päivää sängyssä kikatellen vaikka hyvän leffan kanssa jos liikaa jännittää jossain vaiheessa molempia alkaa haluttaa niin paljon ettei siinä enään kauheasti mietitytä ;) täällä ainakin yksi ehdokas jonka korvaan kuulostaisi nuo jutut kivalta ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      705
      3119
    2. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      72
      1003
    3. Raiskausyritys

      Eilen laajallakankaalla lenkkipolulla.
      Kajaani
      42
      879
    4. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      70
      805
    5. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      637
    6. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      43
      593
    7. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      53
      585
    8. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      27
      500
    9. Taisin vihdoin saada sinut ulos luuristani stalkkeri

      Et selvästikään ole niin pätevä kuin luulet. Tai minä niin huono.
      Ikävä
      83
      490
    10. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      44
      488
    Aihe