Boran lämpötilatunnistin

Engine Check valo syttyi. On kuulemma viallinen lämpötilatunnistin.
Mitä virkaa kyseisellä tunnistimella on?? Paljonko maksanee uusi???
4900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

moottorin lämpötilasta tietokoneelle, joka laskee rikastustarpeen kulloisenkin lämpötilan mukaan. Hintaa en osaa arvailla.

Äänestä
  • Maksoi parikymppiä kannattaa ostaa o rengastiiviste samalla että on tiivis ja jos satut hukkaamaan vanhan. niitä meni melkein kuin öljyn suodattimia.

    Äänestä

  • moottorikoodin kera tiskille uutta ostamaa

    Äänestä

  • bora kirjoitti:

    moottorikoodin kera tiskille uutta ostamaa

    Antureita sen sijaan löytyy moottoreistakin ;=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitä virkaa kirjoitti:

Engine Check valo syttyi. On kuulemma viallinen lämpötilatunnistin.
Mitä virkaa kyseisellä tunnistimella on?? Paljonko maksanee uusi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu