Tästä oikeuteen EOK on

Täysin pilipali järjestö.Ja tiedän toiminnanjohtajien taustat jotka tulee myöhemmin esille virallisen tiedokkeiden kautta.
Hyvää jussia ada.Antti nyt lähtee sinä olit oikeissa minä olin väärässä ja piti käydä pintaa syvemmällä.Mutta saoit mitä tahansa tään viestin jälkeen niin sinä olit oikeussa.

Cluso 627 kuittaa loppu.
4290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet selvittänyt paljon WC:n asioita. Jos vaan jaksat niin kerää lomallasi lisää tietoa tästä kusetuksesta. Älä välitä rakeista jotka räksyttävät. Ne räksytttävät kun sinulla on niin paljon sellaista tietoa jota ei muilla ole ja se tieto sattuu!

Äänestä

nämä valtavat tietosi kerännyt? mahtavaa, että on tuollaisiakin ihmisiä maailmassa.

Äänestä

kohdalla jakomielitauti kuvaa häntä täysin.Täysi tuuliviiri,jota ei voi vakavasti ottaa.

Äänestä

"pilipali" on Adan omaisuutta. Please, vähän omaa itseäsikin, vaikka sulla nyt tämä Ada-vaihe onkin päällä.
Kohta on taas Adan vuoro saada tukkapöllyä, minkä Ada varmasti tietääkin.
Uusia lääkkeitä kokeillaan jatkuvasti, ja sen huomaa. Nyt on Adamycinit kokeilussa ja vaikuttaa lupaavalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cluso627. kirjoitti:

Täysin pilipali järjestö.Ja tiedän toiminnanjohtajien taustat jotka tulee myöhemmin esille virallisen tiedokkeiden kautta.
Hyvää jussia ada.Antti nyt lähtee sinä olit oikeissa minä olin väärässä ja piti käydä pintaa syvemmällä.Mutta saoit mitä tahansa tään viestin jälkeen niin sinä olit oikeussa.

Cluso 627 kuittaa loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu