Kylpyläsaaren juhannus

Hauskaa jussia kaikille ...
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tämä joka täällä kirjottaa päivät päästään,eivät osaa toivottaa hyvvää juhannusta vaikka sitä toivotettu on,hyvää juhannusta tuusulalainen

Äänestä
  • ei jesus halleluja perkel vittu. tylsää tylsää tylsää aamen!
    Ois jotai tekemist
    kävin kiertää kyläl. jokune pari paha juoppoa. voi jesus. Ei niiden kaa keksi mitää järkevää. oispa tääl jotku häppenkinkit. vittu ku ei oo. ei voi mitää. saatana :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seikku Tuusulasta kirjoitti:

Hauskaa jussia kaikille ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu