uusi grafiikka hämmästyttää.muistiinpanot menivät.paf toteaa vain tee uudet.parin vuoden hommat ilmaiseksi kuin tuhka tuuleen.casinoeuron saitti sama.rake tuntuu kyllä lähtevän entistä ahkerammin.mielestäni muutoksesta olisi pitänyt ilmoittaa etukäteen.mihin seuraavaksi pelaamaan,ettei petettäisi.
pelaatko paffilla
3
392
Vastaukset
- kusi totaalisesti.
Paska ku paska. Nyt tarvii olla jo joku vitun supertietokone että pystyy kunnolla pelaamaan ilman että että kone jumittaa. Ei onnistu normi kotikoneella enää..
Jee HYVÄ ONGAME! JIIHAAAAH! - suosittelen
Full Tilt poker, titan poker, ladbrokes ja kaikki muutki hyvät paikat saatavilla rakebackin kanssa!
Käytä tätä linkkiä, niin saat ilmaista pelirahaa 50$ aluksi haluamaasi paikkaan ilman talletusta ja myöhemmin vielä 100$ lisää. Ssaat myös rakebackin ja mukavan ensitalletusbonuksen.
Eikä taatusti ole kusetusta..
Hae omasi pois allaolevasta linkistä:
http://www.pokerstrategy.com/uXICJR- vasta kusetusta
on! LOL!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849