Mitä skillii ois ny hyvä treenaa??

Joo mitä skilli ois hyvä ny reena-treena. : id2007 hiscoresista
ja sit sanot, str 60 att 60 ranged 50 ja crafting 40.


Sanokaa ny iha rohkeesti vaa ei tartte ujostella!
3110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kehitä slayer 80-85 ja mee hakkaamaan demoneita en muista paikkaa mut sinne tarvii slayerin yli 80 ja sile saa whippei ja tunnissa tienaa 200-500k

Äänestä
  • [link=http://smouch.net/lol/]Ilmaisia RS-Botteja[/link]

    Tosta vaa ottaa botti hyvä ihmine.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pomppeli homppeli kirjoitti:

Joo mitä skilli ois hyvä ny reena-treena. : id2007 hiscoresista
ja sit sanot, str 60 att 60 ranged 50 ja crafting 40.


Sanokaa ny iha rohkeesti vaa ei tartte ujostella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu