Eli kahdenhengen teltta, tai kolmen.. Viikon pitäisi siinä majoittautua. Auto lähellä, että tavarat voi pitää siellä. Yöt kuitenkin luonnossa. Hintakattona n. 200 euroa. Onko ehdotuksia, entä onko kokemuksia Jack Wolfskin Eclipse II teltasta? Kiitoksia :)
Minkälainen teltta olisi hyvä
Ansku78
41515
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos auto on lähellä. Katso prismasta.
sopiva? http://www.vuoripuro.com/epages/Kaupat.sf/fi_FI/?ObjectPath=/Shops/Vuori/Products/1040 Menestyi erittäin hyvin Retkilehden vertailussa!
jotain....http://www.urheilutukku.net/epages/GPL.sf/secMhV_2wxwqto/?ObjectPath=/Shops/16012009-123183/Categories/RETKEILY/Teltat
on täällä hyvä pohja 10000 jaseinät 2500 tai 3000. tuuletusaukot ok molemmin uolin saa auki. ois vaan isompi pitäny ottaa kerralla. ja 50% oli ostan tietenki alesta enkä viimehetkellä.