katso:hallava hevonen!!!!
Siinä on pikkasen asiaa.
Pitkästä aikaan oikeaa ja itsekullekin koskevaa asiaa,joko haluaa elää tain sitten valitsee kuolema.Se on itsekukasen oma valintansa,joko uskoo tain sitten ei usko,näin se vain on,ei sen vaikeampaa.
Siinä on pikkasen asiaa.
Pitkästä aikaan oikeaa ja itsekullekin koskevaa asiaa,joko haluaa elää tain sitten valitsee kuolema.Se on itsekukasen oma valintansa,joko uskoo tain sitten ei usko,näin se vain on,ei sen vaikeampaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jutut!!
nuori ymmärtämään?
Kun lukee hallava hevonen,niin pääsee ymmärtämään mite maailmassa tulee lähitulevaisuudessa tapahtumaan,tällaiset jutut meillä!!
halvalla hevonen, siitä on enemmän hyötyä kun noista höpö jutuista!!
meni jo, sehän käsittelee ensimmäisten kristittyjen vainoja, Israelin profeetat puhuivat omista ajoistaan ja illuminaattijutut ovat rasistista hömppää.
on hevosia,en jaksaisi hoitaa enempää.
Ilmestys kirjaa on niin helppo lukea ja saa elämällensä lisää vuosi jos omaksuu toduuden.Hevosen omistaman ei pitenä omaa elämäänsä,kyllä hevosella ajamisella huolet huojentuu vähäksi ajaksi.
Hallava hevonen on hyvä kirjoitus,näyti yhdelle Jehovan ihmiselle,ja hän on kyllä aikaisemminkin sanonut että näin tulee maailmalle käymään,koko maapalloa ei tuhoudu niin kuin ei Nooankaan aikanakaan,vaan ihmiset jotka eivät halua palvella tosi Jumalaa,Jehovaa.
mies. Yhtä viisas kuin Mirkku. Oleteko olleet samalla luokalla ? Tai samassa koulussa ?
Entäs ne KABBALA JUTUT ? Olet varmasti kabbala oppinut !Niin saatanan vallassa olet. Onko sulla vielä juhannus kaljat päässäsi ? Minusta tuntuu, että on.