patrik age 1,5

http://en.wikipedia.org/wiki/Patrik,_Age_1.5 onko tätä elokuvaa julkastu suomessa? ku tässä on kaks ylisöpöä näyttelijää
3366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin Tampereella tämä pyöri Niagarassa pari viikkoa - ei taida pyöriä enää. Söpöjä, kyllä, ja hyvä elokuva!!

Äänestä

Keväällä tämä leffa pyöri Helsingissä. Käytiin katsomassa Kinopalatsissa. Ihan hyvä leffa. :)

Äänestä

Paavo 1,5 on esitetty Helsingin kaupungin teatterissa. Ensi-ilta oli 20.11.2008. Kävikö joku katsomassa? Mitä mieltä olit esityksestä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onsejännäelokuva? kirjoitti:

http://en.wikipedia.org/wiki/Patrik,_Age_1.5 onko tätä elokuvaa julkastu suomessa? ku tässä on kaks ylisöpöä näyttelijää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu