oliko hanna oikea voittaja idolssissa

oliko hanna pakarinen oikea voittaja idolssissa (suomen). sano oli/ei ollut ja miksi?
81195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

minun mielestäni oli ,koska hänellä oli hyvä lauluääni,esiintymis taito...

Äänestä

Ei ollut

Äänestä

Oli se

Äänestä

...miten onnistunut oli (ja kuka olis ollut paras). Oma kantani ei.

Äänestä

Antti Tuisku on raiskari! Se raiskas sen I just died in your amrs tonigt! Sen takia mulle on iiiihan yks hailee kuka voitti Idiootit!

Äänestä

Pitkään oli epäselvää kumpi tulee voittamaan. Viimeisen biisin, joka oli surkea Jani veti alta lipan Hanna jaksoi siitäkin tedä _tukinnan_. Sen Victorian vai mikä se tumma tyttö oli, olisin halunnut nähdä loppupeleissä.

Äänestä

kait se jani fanikin saa jotain sanoa ..et ei muuta

Äänestä

Kyllä Hanna todellaki ansaitsi voiton, niin hyvä se oli! ONNEA SILLE!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


idols kirjoitti:

oliko hanna pakarinen oikea voittaja idolssissa (suomen). sano oli/ei ollut ja miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu