Ajvatkaa onko helppoa

Naapujini haukkuvat, naujavat ja halveleteejaa minua, koska minulla on tuo äjjävika.
Taloyhtiön kokouksetkin ovat ihan pejseestä kun ei enää omaa puheenvuojoaan uskalla käyttää.
Äänestystilanteet ovat pajempia, kun ei tajvi käyttää kun käsivajtta.
2206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kellan huusin taloyhtiön saunaillassa tytöille et tulkaa tänne niin saatte kylpee

Äänestä

Semmoista se on kun täräjää näköraatiossa ja ärjössä törpäti töijää ropakantan kautta saa törvättää pörhälitöttis kyl ne silloin vähän kaakaiseekin. Tärryyttää niin kovasti apollo 16 singahtaa taivaalle ja sitten ollaankin jo kuussa papylon zoon speismänin tahtiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mejvi kirjoitti:

Naapujini haukkuvat, naujavat ja halveleteejaa minua, koska minulla on tuo äjjävika.
Taloyhtiön kokouksetkin ovat ihan pejseestä kun ei enää omaa puheenvuojoaan uskalla käyttää.
Äänestystilanteet ovat pajempia, kun ei tajvi käyttää kun käsivajtta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu