kiva mennä inttiin

kun on....

hörökorvat, kuinka paljon siitäkin saa kuulla vittuilua. on ollu pitempi tukka jo useemman vuoden ja nyt olis vedettävä kaljuksi niin on saatana ainakin inttikavereilla hauskaa. kyllä ottaa päähän!!

7

1048

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • klonkulta näytä

      niin kukaan ei edes jaksa/huomaa/viittii ajatella mitään tollast

      • aloittaja

        että mukavia armeijapäiviä edessä..


    • Peelo

      porukoilla ole muutakin tekemistä kuin mulkoilla toisten korvanlehtiä.

      Kunhan joutuu sateessa rämpimään metsässä, ei porukoita paljoa naurata siinä vaiheessa. :)

    • Pallokorvalädi

      Mulla on sama "ongelma" ja oon II/09. Harva kuitenkaan löytää elämänkumppaniaan intistä, joten "vitun ruma jätkä"-kommentteihin kannattanee suhtautua huumorilla. Ihan varmasti saat kuulla niistä : )
      Itse olisin hieman pettynyt, jos en saisi ansaitsemaani huomiota.

    • thubby

      Itelläkin oli pitkä letti ennen armeijaa ja vitutti ihan perkeleesti leikata se. Mutta viikon ku oot metässä ilman suihkua nii kyllä siinä vaiheessa on mukavempi, huom. mukavempi, että on lyhyet hiukset. Mukavaa intti aikaa vaan. Itellää TJ 4 :P Missään ei vituta niin paljoo ku armeijassa mutta mistään ei saa niin hyviä muistoja. Sillä mennään eteenpäin :)

      • intin propaganda

        vaikuttanut mielipiteisiisi, vitutusta, vitutusta, mutta silti intti tuottaa hyviä "muistoja" Tai sitten olet homo, jolle intti on oikeasti antoisaa aikaa.


      • JUUPO
        intin propaganda kirjoitti:

        vaikuttanut mielipiteisiisi, vitutusta, vitutusta, mutta silti intti tuottaa hyviä "muistoja" Tai sitten olet homo, jolle intti on oikeasti antoisaa aikaa.

        Tarviiko sun Mr. Asennevamma tulla kommentoimaan jokaseen postaukseen jotain inttipropagandasta ja vapautuksen hankkimisesta????
        Alat jo todella ottaa päähän koko henkilö! Ei voi olla paria kuukautta jonkun käskytettävänä, vaan on ollu niin kultanen lapsuus jossa ketään ei tarvinnu totella ja sinä itse oikeen sait tahtosi aina läpi huutamalla ja parkumalla! Kannattaa pikkuhiljaa totutella maailman menoon. KAIKKI EI PYÖRI SINUN YMPÄRILLÄSI.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      45
      7869
    2. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      88
      5493
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      59
      3869
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      91
      3829
    5. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      98
      3569
    6. 55
      3213
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      74
      3182
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      34
      2578
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      211
      2262
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      52
      1698
    Aihe