eikä se taida sitten rakastaakaa mua :`(
Onpas hiljaista
hitsiläinen
10318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kenen pitäisi rakastaa?
Tuolla tyylillä et koskaan saa sitä tietää?
Näin kauniissa kesäsäässä ei rakastella ups! korjaan rakasteta PC:n kyljessä vaan vittikossa.
tarkoittaa mmminä rakaaastan sua
http://www.youtube.com/watch?v=nvvaTPyR_4E
"
tuolilta.. juuri noinhan se menee... =) =)
vaikeasti tavoiteltavaa?
mistä niin päättelet... ??? =)
yhtä ilmeisesti vaikeasti tavoiteltavaa naista. Pyydän, että helpottaisit vähän sitä tavoitettavuutta. Minä arkailen muutenkin sinun kanssa, koska pidän sinusta niin paljon ja haluaisin tämän onnistuvan, mutta tuntuu niinkuin sinä jotenkin välttelisit, vaikket sitä myöntäisikään, jos kysyisin. Pitääkö mun oikeasti soittaa ja kysyä sinun osoite ja sitten tulla luoksesi ja polvillaan rukoilla, että lähtisit minun kanssa ulos?
Muistin juuri, ettei mun nyt välttämättä sitä uloslähtemistä tarvisi sulta rukoilla. Luulen, että lähtisit kyllä, mutta ilmeisesti minun pitäisi vaan saada paremmin sinut vakuutettua siitä kuinka kovasti sinusta tykkään ja että olen tosissani. En minä sinua, tai mahdollisia tunteitasi minään leluna pidä, jos sitä pelkäät.
Ei sun tarvitse rukoilla...hieman tosiaan olen epäillyt motiivejasi, että pelleiletkö...siltä vähän tuntuu, mutta kuka jaksaisi noin kauan pelleillä vaan?:) Joten kerää rohkeutesi ja tule!
aiheutuuko se luulemasi pelleily siitä kun arkailen, vai mistä, mutta en kuitenkaan pelleile ja tosiaan pitkä on ollut tämä aikakin. Enkä kyllä tällaisissa asioissa pelleilisi lyhyemmälläkään ajalla. Ainiin ja olihan mulla niitä kaikkia hölmöjä kuvitelmiakin jossain vaiheessa, miten voinkin olla niin pöllö:) Mutta tunteeni on kuitenkin totta. Tämä jonkinlainen alku olisi kyllä mahdollista saada etenemäänkin nyt, mutta hiukan vastaantuloa toiselta suunnalta tarvisin kuitenkin. -Hyvää yötä-
niin ettei o jäljellä enää mitään testattavaa? Välillä pitäis muistaa ees antaa jotain itsestään, edes seuraa :(