Olisiko kukaan kiinostunut tekemään yhteistyötä jonkinlaisten moottoriurheilu aiheisten sivujen valmistamissa ja pitämisessä. Itse osaan tehdä sivuja ihan hyivin mutta tartteisin kaveria joka lähtisi mukaan. Mutta jos ei ole halukkaita ni sanokaa edes että mistä aiheesta kannattaisi tehdä?
Moottoriurheilusivuista kiinostuneita?
6
576
Vastaukset
- juttu
Sivuja en itse osaa tehdä mutta,voisit tehdä sellasista aiheista mistä ei paljoo muuten tietoa helpolla löydä.Esim.Speedway,trial,jetit jne...
ilmottelehan sitten sivut mistä voisi käydä kattelees juttuja.Toivotan menestystä sivujen tekoon.- Henkka
Joo no moottorikelkkojen MM-snowcrossista meinasin tehä mut ku aloin ettii netistä tietoo ja asiaa ni en löytäny oikeestaa yhtään, en ees pistetilannetta. Täytyy tässä nyt kattoo joutuuko tyytymään vaikka formula 1 sivuihin, ainakin tietoo löytyy.
- Marlboro
tulisi teloittaa joko ampumalla tai leikkaamalla puukolla auki kaulavaltimot.
Henkisesti alamittaiset ääliöt, jotka moottoriurheilua harrastavat, ovat pahinta saastaa, josta eroon pääseminen on yksi tärkeimmistä tavoitteista, mitä sivistynyt maailma voi itselleen asettaa.
Jokainen teloitettu moottoriurheilun harrastaja on arvokas virstanpylväs tässä tehtävässä.- Henkka
No miks luit sit ton tai ees ylipäätään tulit moottoriurheilupalstalle jos kerta inhoot niitä.
- hah
Moottoriurheilun VASTUSTAJAT tulisi teloittaa joko ampumalla tai leikkaamalla puukolla auki kaulavaltimot.
Henkisesti alamittaiset ääliöt, jotka moottoriurheilua harrastavat, ovat pahinta saastaa, josta eroon pääseminen on yksi tärkeimmistä tavoitteista, mitä sivistynyt maailma voi itselleen asettaa.
Jokainen teloitettu moottoriurheilunvastustaja on arvokas virstanpylväs tässä tehtävässä
- doc
Tuloksia kaivattaisiin. Motocrossista, Supercrossista muista lajeista. Ulkomaisia ja kotimaisia
http://www.supercross.com
Tässä on hyvä linkki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.2511556IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk311471Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet1501219Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast4701027- 136998
Olimmeko molemmat
ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.73933Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!
Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.70916Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää421863Mun on ikävä sua J ,
Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan47852Kesä ja nuorison mopoilu
Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta136818