Mihin vois ehdottaa The Sims 3 lisäosa ehdotuksia?

Osaako joku kertoa missä on semmoinen sivu/postiosoite mihin voisi lähettää lisä osa pyyntöjä Sims 3, mikäli se edes on mahdollista.
3505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kato ohjekirjasesta joku osote, ja kysy niiltä. mut luulisin et ea:lle
kannattaa koittaa, =)

Äänestä

ööhön!

He siellä EA:ssa tietävät paaaljon paremmin millä saada rahat pois ja mikä meitä kuluttajia "oikeasti" kiinnostaa.

Äänestä
  • eiköhän me ite tiietä mikä meitä kiinnostaa, ne tietää mikä yleensä kiinostas tai sitten mainostavat peliä niin hyvin että saavat ihmiset kiinnostumaan, aina kannattaa yrittää vaikuttaa asioihin, nii sit ei tarvitse ruinata. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehdotus kirjoitti:

Osaako joku kertoa missä on semmoinen sivu/postiosoite mihin voisi lähettää lisä osa pyyntöjä Sims 3, mikäli se edes on mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu