Pioneer TS-W307D2

Kestääköhän tuo ongelmitta jos sen kytkee 4ohmisena ja siltaa vahvistimen, jolloin se antaa 540w? Subin tehot on 400w/1200w.

Vahvistin on magnat the rock 1000, jos jotain nyt sattuu kiinnostamaan.
1221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan toimivalta yhdistelmältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_Kysyjä_ kirjoitti:

Kestääköhän tuo ongelmitta jos sen kytkee 4ohmisena ja siltaa vahvistimen, jolloin se antaa 540w? Subin tehot on 400w/1200w.

Vahvistin on magnat the rock 1000, jos jotain nyt sattuu kiinnostamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu