Liana

Onko kenelläkään tietoa 1,6 Lianan toimivuudesta. Kiikarissa olisi sellainen, mutta liikenteessä kovin vähän sellaisia on ja tuttavapiirissä ei ko. auton omistajia ole.
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itellä neliveto liana ,on todella näppärä ja vika vapaa auto niinkuin muutkin suzukit,voin suositella.

Äänestä

Ehdottomasti kannattaa ottaa neliveto, se on ko. auton parasta antia, talvella ykkönen vaikka ajaisi vain kaupungissa. Ei tarvi olla tientukkona sutimassa. Varustelu/hinta kohdallaan, toki 1.6 moottori perusjapsi kierroskone ja aika äänekäs, jousitusmukavuudessa parantamisen varaa, koetaulu epämääräinen, mutta eihän kaikkea voi saada kohtuurahalla...
Etupyörävetoisesta ei kokemuksia, mutta em. puutteet puoltaisivat tällöin jotain muuta autoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuume kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa 1,6 Lianan toimivuudesta. Kiikarissa olisi sellainen, mutta liikenteessä kovin vähän sellaisia on ja tuttavapiirissä ei ko. auton omistajia ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu