Höh

Et sä kuitenkaan mua kaipaa, kunhan tässä vain haaveilen että kaipaisit:D Mut silti kesäpusuja laitan tulemaan.
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miks noi ja textailet ihan muuta,meen rannall nyyt.. jää säkin vaan suremaan mua,oli hauska pettää vaimoos :8

Äänestä
  • Eiks sulle löydy vapaata miestä?

    Äänestä

lisää joita viimeisenä iltana sain sulta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pöh! kirjoitti:

Et sä kuitenkaan mua kaipaa, kunhan tässä vain haaveilen että kaipaisit:D Mut silti kesäpusuja laitan tulemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu