Oli aurinkoinen lauantaiaamu, olimme edellisenä iltana Miran kanssa tulleet mökilleni. Olimme viettäneet iltaa takan loisteessa ja kynttilöiden valossa, nauttien valkkaria ja patonkia.
Heräsimme nojatuolista, Katsoin kelloa, se oli melkein 9. Kulta keittäisitkö kahvia? Joo, Mira totesi. Onkohan Olli jo herännyt, Naapurimme, Hammasteknikko ammatiltaan. Soitan ja kysyn maistuisiko kahvi, on muutakin bisneksiä. No millaisia, Mira kysyi. Vaikka hyvin tiesikin että ne olivat eilisestä.
Olli oli roteva mies, ja melkein 2 metrinen korsto, hartiat olivat kun ladon ovet. ”Ihmettelen toisinaan kuinka hänen asiakkaat uskaltaa tulla hänen vastaanotolleen” Olli vastasi puhelimeen heti, ja lupasi tulla, ja kysy voiko hänen ”Parempi puolikas” tulla kanssa. Kysyin Miralta, ja hänelle sopi, joten sanoin puhelimeen, että käy se.
Kulta haetko autosta sen ruokakassin, saadaan pullaa pöytään. Okei, sanoin ja menin autolle. Pihalla Olli tulikin jo Saaransa kanssa polkua ylös. Terve, Mitäs teknikko, heitin hiukan ivallisesti. Mitäs tässä, ihmeempiä. Saara sinähän vaan komistut joka näkemiskerralla, Tervehdin Ollin vaimoa. Hän oli hivenen tukevahko, mutta ei voida sanoa olevan lihava, noin 175 senttiä, vaalea. Annoin Saaralle poskisuudelman, ja kättelin sitten molemmat.
Mennäänkös nyt kahville, Mira jo odottaa. Tervehtimisten jälkeen. Ja kun kahvit oli juotu, lähdettiin Ollin kanssa ulos. Minulla on vajassa Veljeni Heikin vanha pyörä, Olli sanoi, saakohan siitä vielä kalun. No katsotaan, tuumasin. Olli kaivoi pressujen alta, TRIUMPH SPEEDMASTER 700 kuutioinen pyörän. Tällä sitä kloppina ajettiin kylänraitilla, Olli sanoi. Juu ja silläkö sinä pokasit Saaran, heitin. Niin siinä taisi käydä.
Täällä aikaa mökillä, tytöt olivat alkaneet keskenään ”Lemmenleikkeihin” Mira nuoli Saaraa antaumuksella, kumpikin kävivät kuumina, kuin hellakoukku. Tytöt olivat ilkosillaan keittiössä ja molemmilla oli ilmeisesti suuri nautinto. He olivat 69 asennossa. Niin että kumpainenkin nuolivat toistensa pillua.
Me Ollin kanssa värkättiin pyörän kanssa, eikä tietty asiasta just silloin mitään. Pyörä toimi moitteetta. Olli kaivoi jostakin pullon viinaa, ei siinä auttanut muu kuin ottaa. Naukkailtiin vinettoa ja puhuttiin niitä näitä. Päätettiin sitten mennä mökille, katsomaan jos muijat keittelisi jotakin sapuskaa.
No täytyy myöntää että päästyä sisälle, oli yllätys suuri. Nautinnon huudot täyttivät keittiön. Minulla alkoi muna pakottaa housuissa. Ollilla oli sama meno päällä. Pirtinpenkki siirtyi nussivien tyttöjen keralla kauemmas pöydästä. Kumpainenkin hyökkäsi munansa kanssa toinen toisesta päästä penkkiä ja alkoi survoa munaansa muijan pilluun.
Olihan se vähän hankalaa, mutta se palkitsikin. Nussittiin ja tytöt olivat edelleen päällekkäin, kunnes he alkoivat kumpainenkin käsin hyväillä meidän munia ja kullia, Nautinto oli sanoin sanomaton, kauaa ei kestäisi. Olli ähisi jo ja laukesi Saaransa sisään, minä laukesin kanssa Miraan.
Kun kaikin oli saatu hommat tehdyksi, heitin Olille, mennäänkös me lämmittää sauna. Saara ja Mira katselivat, hetken meitä, Mira sanoi, voiko teitä kaksin päästää, ettette vaan ala keskenänne naimaan. Olli oli tukehtua nauruun, ja miksen minäkin. Saara heitti kanssa, teistä kun ei tiedä.
Katseltiin sitten toisiamme Ollin kanssa, ja tuumittiin, ettei meistä ole siihen. Tuumasin vielä, et voisiko ”Tytöt” laittaa sapuskaa, kun me laitetaan sauna.
Naureskellen käveltiin saunalle. Kuinkas olisi jos ehtoolla vaihdetaan muijia, ehdotin. No mikäs siinä jos muijille vain käy, Olli tuumi.
Saunasta palattuamme olivat ”Tytöt” loihtineet herkkuaterian, jonka kimpussa viihdyimmekin, turisten vähän kaikkea. Ja ehdotin asiaa Miralle, mitä olimme Ollin kanssa saunalla puhuneet. Mira oli heti valmis asiaan. Ja ei Saaraakaan tarvinnut taivutella. Lähdimme miehissä ensiksi saunaan, ja sitten piti olla ”Tyttöjen vuoro”
Vaan eipä he odotelleet vuoroaan. Lauteilla hikoili nyt neljä kroppaa. Muijat katselivat ensin toisiaan, ja kikattivat keskenään. Ei siinä sitten kauaa mennytkään kun Saara kävi kullini kimppuun. Hän imi ja puristeli, välillä lipoen kielellään. Eipä tämäkään ”Typy” ollut saanut seksiasioissa huonoa koulutusta, Minulla alkoi jo olla vaikeuksia pidätellä, ettei heti laukeaisi Saaran suuhun.
Eipä Mirakaan aikaillut ja oli Ollin kimpussa. Käskin Saaran polvilleen lauteille, ja survoin kankeni hänen tiukkaan pilluunsa. Se ei ollut yhtä kireä kuin Miralla, mutta oli kuitenkin ahnaan imeväinen. Nussin näin hetken ja sitten menin selälleni yläparveen, ja Saara ratsasti, kullini upposi kokonaan hänen pilluunsa, ja huudot voimistuivat.
Mira sai kyytiä alemmalla lauteella, ja kiimainen muija huusi kovasti. Vaihdettiin asentoa, Saara makasi nyt selällään, ja minä nussin kunnolla, hetkisen päästä mällit olivat juo tulossa. Lopetimme, ja vaihdettiin, Mira tuli ylös ja Saara meni alas.
Jatkuu vastauksessa->
Jatkoa Minä ja Mira Mökillä
2
5838
Vastaukset
- -Nylkynen-
Nyt kumpikin oli omillaan, joten leikki alkoi olla lopuillaan. Mira sai monta orgasmia ja minä laukesin hänen sisäänsä. Saara sai Ollinsa kanssa, Olli ampui mällit Saaransa suuhun.
Istuimme sitten hetkisen nelistään lauteilla, kun heitin, että mennäänkö uimaan, järvi oli muutaman kymmenen metrin päässä, joten käytiin uimassa, sitten heitettiin pienet löylyt, ja nautittiin porukalla Ollin viinapullo pois, ja peseydyimme, Pesin Miran selkää ja ”Tyttö oli selvästikin tyytyväinen seksiin. Suudeltiin ja ei aikaakaan kun alkoi jo tehdä uutta sessiota mieli, mutta hillitsin itseni.
Saunomisen päälle juotiin kahvit. Ja naapurit päättivät mennä omalle mökilleen viettämään rietasta loppuiltaa, ja me Miran kanssa katseltiin ikkunasta hämärtävää iltaa ja päätimme mennä nukkumaan. Mutta eipä siitä sitten mitään tullutkaan, polte lisääntyi patukassa, joten nussimme vielä kerran. Ja lopuksi nukahdimme alastomina ahtaaseen hetekaan…
Palautetta otetaan vastaan.- Jaa
Vähän liian pintapuolinen tarina
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit896082KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3475500Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja222747Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522629Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521031995Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071738- 1141601
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro181573seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1241484Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1351443