ootteko käyny

kahviossa, on muuten niin hyvvää pullaa, ettei muualta saa.
Käykeepä vaikka.
4506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

luin väärin.Luin ihan että "Ootteko käynyt vieraissa".Noi ei täällä sitten minulle mitään ollutkaan.

Äänestä
  • rakennus, ai nii kenenkä rahoilla rakennettu.

    Äänestä

  • se ;=(/) kirjoitti:

    rakennus, ai nii kenenkä rahoilla rakennettu.

    Ja nyt mainostaa pullaa netissä. Kaveripiiri joka dominoi Varkautta. Rakennus saa varmaan, vuoden rakennus, palkinnon. Palkinnon luovutus kaveripiirin uudella terassilla.

    Äänestä

  • se ;=(/) kirjoitti:

    rakennus, ai nii kenenkä rahoilla rakennettu.

    kenen rahoilla, enkä tarviikaa tietää, mutta ohikulkijana veneillen voimpa sanoa, että ei oo pullassa moittimista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vierassataman kirjoitti:

kahviossa, on muuten niin hyvvää pullaa, ettei muualta saa.
Käykeepä vaikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu