Aalle

vaan että mellestätkö sä täällä sen kanssa paljonkin? Sulla todellakin on erikoislaatuinen ja ehtivä tunnemaailma.
4322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"sen"? Tää oli kyllä varmasti miehelle....?

Äänestä

erästä A naista tässä mietin ja ikävöin.Mitä sulle mahtaa kuulua nykyään ? oletko jo päässyt ns. normaaliin tilaan vai oletko odottavalla kannalla ? Minkälaisia tulevaisuuden suunnitelmia sulla on ? oletko tulossa syksyllä tänne päin ? En ole sua unohtanut vaikka tämän palstan hylkäsin toukokuussa.Kesän jatkoja.

Äänestä
  • siinä?

    Äänestä

  • se.. kirjoitti:

    siinä?

    pertiltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mietin... kirjoitti:

vaan että mellestätkö sä täällä sen kanssa paljonkin? Sulla todellakin on erikoislaatuinen ja ehtivä tunnemaailma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu